Oddziały i Poradnie Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju zabezpieczają potrzeby pacjentów w zakresie wielospecjalistycznych procedur diagnostycznych
i zabiegowych,
 opartych na nowoczesnym sprzęcie i opiece medycznej.

Izba Przyjęć

Świadczymy całodobowe usługi
z zakresu pomocy doraźnej w przypadkach nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń bezpośrednio zagrażającym zdrowiu pacjentów.

Chirurgia planowa

Realizujemy zabiegi w obrębie powłok i jamy brzusznej, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, przewodu pokarmowego.

Medycyna paliatywna

Zapewniamy opiekę medyczną, psychologiczną, duchową i społeczną dla chorych z zaawansowanymi,
nie poddającym się leczeniu przyczynowemu, postępującym schorzeniom.

Diagnostyka i opieka internistyczna

Zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie cukrzycy, chorób układy krążenia, przewodu pokarmowego, chorób hematologicznych.

Leczenie onkologiczne

Diagnostyka i leczenie operacyjne w zakresie chorób piersi, nowotworów skóry i przewodu pokarmowego.

Opieka długoterminowa

Zapewniamy całodobową opiekę zdrowotną dla osób, które ze względu na stan swojego zdrowia i stopień niepełnosprawności oraz brak możliwości funkcjonowania w środowisku domowym wymagają stałego nadzoru fachowego personelu.

DILO – Diagnostyka i Leczenie Onkologiczne

Skontaktuj się ze specjalistą